Kovofrank kovovýroba čtyřchodý závit Kovofrank kovovýroba plochý závit Kovofrank kovovýroba držák ventilu

Kovovýroba Jiří Frank

Přesná výroba, kusová výroba, speciální součástky

Firma Kovovýroba Frank vznikla roku 1996, kdy navázala na 23-ti letou výrobní praxi v prototypové dílně Zbrojovky Brno. Od roku 1995 je držitelem evropského certifikátu na soustružení.

Kovovýroba je zaměřena na výrobu součástí, prototypových vzorků a dalších výrobků z kovových i nekovovových materiálů především technologií soustružení a frézování na vlastním strojovém vybavení. Různé typy výrobků a součástí si mužete prohlédnout v sekci PRODUKTY KOVOVÝROBY nebo ve FOTOGALERII PRODUKTŮ A A JEJICH VÝROBY

Vyráběné součásti jsou použity do výrobků v oblastech lékařství, montáži strojů, automobilovém a leteckém průmyslu. Dále vyrábíme různé vývojové části do různě zaměřených vývojových programů tuzemských i zahraničních firem.

 

SPECIÁLNÍ KOVOVÝROBA

Frank speciální kovovýroba

Dentální implantáty Frank

Vývoj, výroba a prodej dentálních implantátů

Od roku 1997 vyvíjíme, vyrábíme a modernizujeme sortiment dentálních implantátů, včetně příslušenství a nástrojů. Jsme držitelem ES CERTIFIKAT Č.12 0118 QS/NB vydaný Institutem pro testování a certifikaci a.s.Zlín. Rovněž jsme registrováni u MZČR a jsme oprávněni vyrábět dentální implantáty včetně příslušenství a nástrojů a distribuovat je v rámci EU. V případě zájmu o další informace, případně přímo o produkty z oblasti dentálních implantátů nás kontaktujte buď prostřednictví sekce kontakt SPECIÁLNÍ KOVOVÝROBA, nebo prostřednictvím internetové prezentace DENTÁLNÍ IMPLANTÁTY FRANK.

 

Dentální implantáty

Dentální implantáty Frank

Certifikáty

Jsem držitelem evropského certifikátu způsobilost v oboru soustružník kovů 8 třídy. Tento certifikát byl vydán v rámci Evropské unie v roce 1995.

Certifikát způsobilosti soustružník

Certifikát
 

Diplom školy odborného výcviku

Certifikát
 

Certifikát soustružník (EN)

Certifikát